Вартість харчування і розмір батьківської плати.

 

На підставі рішення виконавчого комітету Мирноградської міської ради від  19.12.2018 № 449 «Про вартість харчування і розмір батьківської плати за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах відділу освіти Мирноградської міської ради у 2019 році» та на підставі наказу відділу освіти від 01.01.2019, вартість харчування становить:

 

- 22 грн. - у групах раннього віку, 40 % за кошти місцевого бюджету (8,80 грн.),

60 % батьківська плата (13,20 грн.);

- 23 грн. - у групах дошкільного віку, 40 % за кошти місцевого бюджету (9,20 грн.),

 

60 % батьківська плата (13,80 грн.)

 

Звільнені від сплати батьківських внесків за харчування дітей пільгових категорій:

-       з багатодітних сімей – на 50 %, (у групах раннього віку батьківська плата – 5,1 грн., групах дошкільного віку батьківська плата – 5,48 грн.);

-       дітей, позбавлених батьківського піклування – на 100 %;

-       дітей з малозабезпечених сімей, які отримують державну допомогу – на 100%;

-       дітей учасників антитерористичної операції – на 100 %.

 

 

 


Правила прийому дітей до ДНЗ №1 «Зірочка».

 

   Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснюється керівником протягом календарного року.

Під час прийому дитини до ДНЗ керівник забовязаний ознайомити батьків із статутом дошкільного заклоду,  іншими документами, що регламентують його діяльність.

 

                     Документи для зарахування дитини до ДНЗ:

 

1 Заява від батьків про зарахування дитини до ДНЗ.

2  Копія свідоцтва про народження дитини.

3  Медична картка.

 Копія паспорта та ідентифікаційного кода одного з батьків.

 

 

                    ПРОСИМО ВАС ДОТРИМУВАТИСЯ ТАКИХ ПРАВИЛ:

 

1. Своєчасно приводити дитину до дошкільного закладу - до 8.20 та забирати до 17.30

2. Якщо Ви привели дитину після 8.20, Вам слід дочекатися, коли діти вашої групи повернуться з ранкової гімнастики і передати дитину вихователю. Неприпустимо залишати дитину саму у приймальній кімнаті групи.

3. Приводити в ДНЗ здорову дитину, повідомляти вихователя про її самопочуття вдома.

4. Своєчасно повідомляти вихователя та адміністрацію закладу про хворобу дитини та інші причини її відсутності в ДНЗ .

5. Якщо під час ранкового прийому в ДНЗ у дитини виявлено ознаки хвороби, батьки зобов'язані звернутися до лікаря за консультацією або медичною допомогою.

6. Батьки, або особи, що за їх дорученням приводять дитину в дошкільний заклад, мають передати дитину вихователю або тому працівникові ДНЗ, який приймає дітей в цей час. Неприпустимо відправляти дитину в дошкільний заклад саму, без супроводу дорослого. Увечері вихователь зобов'язаний передати дитину батькам або іншій особі, що прийшла за їх дорученням.

7. Вам варто заздалегідь домовитися з вихователем щодо осіб, яким Ви доручаєте забрати дитину з дошкільного закладу. Таке доручення оформляється письмовою заявою батьків або осіб які їх заміняють.

8. Вихователь не має права віддавати дітей з дошкільного закладу

НЕПОВНОЛІТНІМ ДІТЯМ, БАТЬКАМ У НЕТВЕРЕЗОМУ СТАНІ.

 

                 Правила відрахування з дитячого садка.

 

Порядок прийому, відрахування та збереження за дитиною місця у дошкільному навчальному закладі визначено Положенням про дошкільний навчальний заклад, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2003р. № 305, де, зокрема, зазначено, що відрахування дитини з дошкільного навчального закладу державної та комунальної форми власності може здійснюватись:

- за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;

- на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному навчальному закладі даного типу;

- у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.

Але адміністрація дошкільного навчального закладу зобов’язана письмово повідомити батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини не менш як за 10 календарних днів.

За дитиною зберігається місце в д/з у разі хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків, а також у літній період (75 днів).